Inkl. moms
Zyxel GS-100 series GS-105B – Version 5 – switch – ikke administreret – 5 x 10/100/1000 – desktop, væg-monterbar
| Vægt | 0,25 kg |
|---|---|
| Model | GS-105BV5-EU0101F |
| EAN | 4718937638918 |
| Vægt | 0.25 kg |
| Switch-type | Ikke administreret |
| Switch lag | L2 |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Webbaseret administration | Ingen |
| Cloud-administreret | Ingen |
| Trafik klassificering | Ja |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 5 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Antal installerede SFP+ moduler | 0 |
| Netværksstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G understøttelse | Ingen |
| MAC adresselabel | 2000 entries |
| Switch kapacitet | 10 Gbit/sek. |
| Hastighed for videresendelse | 7,4 Mpps |
| Stativ-montering | Ingen |
| Stabelbar | Ingen |
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Strømforsyning inkluderet | Ja |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ingen |
| Bredde | 132 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Højde | 27 mm |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.