Inkl. moms
TP-Link TL-SG105-M2 – V1 – switch – ikke administreret – 5 x 100/1000/2.5G – desktop, væg-monterbar
| Vægt | 0,98 kg |
|---|---|
| Model | TL-SG105-M2 |
| EAN | 6935364052881 |
| Vægt | 0.98 kg |
| Switch-type | Ikke administreret |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 5 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Antal installerede SFP+ moduler | 0 |
| Antal 2,5G Ethernet-porte (kobber) | 5 |
| Netværksstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3p, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G understøttelse | Ingen |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Auto-forhandling | Ja |
| MAC adresselabel | 16000 entries |
| Switch kapacitet | 25 Gbit/sek. |
| Hastighed for videresendelse | 18,6 Mpps |
| Opbevar-og-frem | Ja |
| Jumbo Frames support | Ja |
| Jumbo rammer | 10000 |
| Pakke bufferlager | 1,5 MB |
| Stativ-montering | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Strømkilde | DC |
| Strømforsyning inkluderet | Ja |
| Indgangsstrøm | 1 A |
| Indgangsspænding | 12 V |
| Strømforbrug (maks.) | 12,11 W |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ingen |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Varmeafgivelse | 41,32 BUT/t |
| Bredde | 209 mm |
| Dybde | 126 mm |
| Højde | 26 mm |
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45) |
| Hurtig start guide | Ja |
| Pakkebredde | 240 mm |
| Pakkedybde | 315 mm |
| Pakkehøjde | 70 mm |
| Pakkevægt | 920 g |
| Certificering | CE, FCC ,RoHS |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.