Inkl. moms
TP-Link TL-WA801N – Trådløs forbindelse – Wi-Fi – 2.4 GHz
| Vægt | 0,6 kg |
|---|---|
| Model | TL-WA801N |
| EAN | 6935364052461 |
| Vægt | 0.6 kg |
| 2.4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ingen |
| 6 GHz | Ingen |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 300 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed (2,4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100 Mbit/s |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi-multimedie (WMM)/(WME) | Ja |
| Trådløs isolation | Ja |
| Sendeeffekt (FCC) | 20 dBm |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Filtrering af MAC-adresser | Ja |
| Service Set Identifier (SSID) funktioner | Multiple SSIDs |
| Automatisk trådløs forsendelsessystem (WDS) | Ja |
| Administrationsprotokoller | SNMP |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal USB 2.0-porte | 0 |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Udgangsspænding | 9 V |
| Udgangsstrøm | 0,6 A |
| Placering | Gulv, Bord |
| Produktfarve | Hvid |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
| Antenne type | Ekstern |
| Antenneretningstype | Omniretningsbestemt |
| Antenner, antal | 2 |
| Compliance-certifikater | Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Bredde | 181,6 mm |
| Dybde | 129,5 mm |
| Højde | 36,2 mm |
| Pakkebredde | 310 mm |
| Pakkedybde | 223 mm |
| Pakkehøjde | 70 mm |
| Pakkevægt | 620 g |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| PoE-adapter inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45) |
| Hurtig start guide | Ja |
| Maksimal driftstilstand | 30 m |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.