Inkl. moms
TP-Link TL-SG1005D 5-Port Gigabit Desktop Switch – Switch – 5 x 10/100/1000 – desktop
| Vægt | 0,24 kg |
|---|---|
| Model | TL-SG1005D |
| EAN | 6935364091798 |
| Vægt | 0.24 kg |
| Switch-type | Ikke administreret |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 5 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Antal installerede SFP+ moduler | 0 |
| Gigabit Ethernet (kobber) porte, antal | 5 |
| Strømstik | DC-in-stik |
| Netværksstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G understøttelse | Ingen |
| Fuld duplex | Ja |
| Halv dupleks | Ja |
| Flowkontrol support | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Auto-forhandling | Ja |
| MAC-adresse auto-indlæring understøttet | Ja |
| MAC-adresse auto-forældelse understøttet | Ja |
| MAC adresselabel | 8000 entries |
| Switch kapacitet | 10 Gbit/sek. |
| Opbevar-og-frem | Ja |
| Jumbo Frames support | Ja |
| Jumbo rammer | 15000 |
| Stativ-montering | Ingen |
| Stabelbar | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Antal blæsere | 0 blæser(e) |
| Kompatible operativsystemer | Microsoft Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7/2012/8/10, MacOS, NetWare, UNIX, Linux |
| Maksimal kabellængde | 100 m |
| Ventilatorfri | Ja |
| Strømkilde | DC |
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Indgangsstrøm | 0.6 A |
| Indgangsspænding | 9 V |
| Strømforbrug (maks.) | 2,47 W |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ingen |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Varmeafgivelse | 8,22 BUT/t |
| Bredde | 165 mm |
| Dybde | 108 mm |
| Højde | 28 mm |
| Hurtig start guide | Ja |
| Pakkebredde | 108 mm |
| Pakkedybde | 145 mm |
| Pakkehøjde | 85 mm |
| Pakkevægt | 180 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.