Inkl. moms
| Vægt | 0,72 kg |
|---|---|
| Model | XMG-105-ZZ0101F |
| EAN | 4718937631117 |
| Vægt | 0.72 kg |
| Switch-type | Ikke administreret |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 5 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Antal installerede SFP+ moduler | 0 |
| Netværksstandarder | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G understøttelse | Ingen |
| MAC adresselabel | 16000 entries |
| Switch kapacitet | 25 Gbit/sek. |
| Hastighed for videresendelse | 18,6 Mpps |
| Jumbo Frames support | Ja |
| Pakke bufferlager | 12 MB |
| Produktfarve | Grå |
| Husmateriale | Metal |
| LED-indikatorer | Aktivitet, Link, Strøm |
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Strømforsyning inkluderet | Ja |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 3,83 W |
| Strømforbrug (maks.) | 9,34 W |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ingen |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Bredde | 160 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Højde | 26 mm |
| Hurtig start guide | Ja |
| Pakkebredde | 215 mm |
| Pakkedybde | 133 mm |
| Pakkehøjde | 79 mm |
| Pakkevægt | 919,6 g |
| Certificering | CE, EAC, FCC, BSMI Class B |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.