Inkl. moms
| Vægt | 2,26 kg |
|---|---|
| Model | GS1915-24E-EU0101F |
| EAN | 4718937626786 |
| Vægt | 2.26 kg |
| Switch-type | Administreret |
| Switch lag | L2 |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Webbaseret administration | Ja |
| Cloud-administreret | Ja |
| MIB support | Y |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 24 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Antal installerede SFP+ moduler | 0 |
| Netværksstandarder | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G understøttelse | Ingen |
| Port-spejlning | Ja |
| Flowkontrol support | Ja |
| Broadcast stormkontrol | Ja |
| Spanning tree protokol | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 100,1000 Mbit/s |
| VLAN understøttelse | Ja |
| Vituelle LAN funktioner | Port-based VLAN |
| MAC adresselabel | 8000 entries |
| Switch kapacitet | 48 Gbit/sek. |
| Hastighed for videresendelse | 35,7 Mpps |
| Jumbo Frames support | Ja |
| Jumbo rammer | 9000 |
| Pakke bufferlager | 525 MB |
| DHCP funktioner | DHCP client, DHCP relay |
| IGMP snooping | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | HTTPS, SHA-2, SSH-2, SSL/TLS |
| SSH/SSL support | Ja |
| Loop beskyttelse | Ja |
| Beskyttelse af adgangskode | Ja |
| Multicast-understøttelse | Ja |
| Administrationsprotokoller | SNMP v1, v2c, v3 |
| Stativ-montering | Ja |
| Formfaktor | 1U |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Antal blæsere | 0 blæser(e) |
| Ventilatorfri | Ja |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 674068 t |
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Strømforsyning inkluderet | Ja |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Strømforbrug (maks.) | 15,5 W |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ingen |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 95% |
| Varmeafgivelse | 53 BUT/t |
| Bredde | 267 mm |
| Dybde | 162 mm |
| Højde | 42 mm |
| Pakkebredde | 325 mm |
| Pakkedybde | 223 mm |
| Pakkehøjde | 71 mm |
| Pakkevægt | 2,05 kg |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.