Inkl. moms
Zyxel, 24-port GbE Unmanaged Switch, GS1100-24E-EU0102F
| Vægt | 2,1 kg |
|---|---|
| Model | GS1100-24E-EU0103F |
| EAN | 4718937614127 |
| Vægt | 2.1 kg |
| Switch-type | Ikke administreret |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 24 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Antal installerede SFP+ moduler | 0 |
| Netværksstandarder | IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G understøttelse | Ingen |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| MAC adresselabel | 8000 entries |
| Switch kapacitet | 48 Gbit/sek. |
| Hastighed for videresendelse | 35,7 Mpps |
| Jumbo rammer | 10000 |
| Pakke bufferlager | 0,525 MB |
| Stativ-montering | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Ventilatorfri | Ja |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 366919 t |
| Strømforsyning inkluderet | Ja |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Strømforbrug (maks.) | 13 W |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ingen |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Varmeafgivelse | 43,53 BUT/t |
| Bredde | 267 mm |
| Dybde | 162 mm |
| Højde | 42 mm |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Rack monteringskit | Ja |
| Certificering | LVD, BSMI, EMC Class A, CE, FCC, RCM, ICES-003, BSMI, RoHS, REACH |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.