Inkl. moms
TP-Link Archer AX17 V1 – Trådløs router 3-port switch – 1GbE – Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 – Dual Band
| Vægt | 0,73 kg |
|---|---|
| Model | ARCHER AX17 |
| EAN | 4895252503807 |
| Vægt | 0.73 kg |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Ingen |
| SIM-kort slot | Ingen |
| WAN forbindelsestype | RJ-45 |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 1501 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 300 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 1201 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Modtager, følsomhed | 5 GHz: |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 4 |
| USB-port | Ingen |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-Personal |
| Produkttype | Bordplade router |
| Produktfarve | Sort |
| Certificering | CE, RoHS |
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Antennedesign | Ekstern |
| Antenner, antal | 4 |
| Strømkilde type | DC |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Udgangsstrøm | 1 A |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Bredde | 215 mm |
| Dybde | 117 mm |
| Højde | 32 mm |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.