Inkl. moms
TP-Link Deco BE25 V1 – Wi-Fi-system – (2 routere) – mesh 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Dual Band
| Vægt | 1,81 kg |
|---|---|
| Model | DECO BE25(2-PACK) |
| EAN | 8885020620689 |
| Vægt | 1.81 kg |
| Produktfarve | Hvid |
| Antenne type | Intern |
| Produkttype | Mesh-system |
| Antenner, antal | 4 |
| Antal understøttede enheder | 150 |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 2882 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 2882 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 688 Mbit/s |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal |
| Point-to-point protocol over Ethernet (PPPoE) | Ja |
| Dynamisk IP | Ja |
| Statisk IP | Ja |
| WDS-bro (Wireless Distribution System) | Ja |
| IGMP proxy | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Mærket VLAN | Ja |
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Portvideresendelse | Ja |
| DHCP-klient | Ja |
| DHCP-server | Ja |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Ja |
| Firmware kan opgraderes på følgende måder | Automatisk opgraderingsguide, Netværk |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 2 |
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 150 mm |
| Højde | 62 mm |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Antal medfølgende enheder | 1 stk |
| Ethernet-kabel | Ja |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Pakkebredde | 171 mm |
| Pakkedybde | 200 mm |
| Pakkehøjde | 160 mm |
| Pakkevægt | 1 kg |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.