Inkl. moms
Samsung Galaxy Tab A11+ – Enterprise Edition – tablet – Android – 128 GB – 11 TFT (1920 x 1200) – microSD indgang – 3G, 4G, 5G – grå
| Vægt | 0,66 kg |
|---|---|
| Model | SM-X236BZAREEB |
| EAN | 8806097859970 |
| Vægt | 0.66 kg |
| Skærm diagonal | 27,9 cm (11") |
| Paneltype | TFT |
| Skærmopløsning | 1920 x 1200 pixel |
| Vis antal farver | 16 millioner farver |
| Processorfrekvens | 2 GHz |
| Processorkerner | 8 |
| Processor boost frekvens | 2,5 GHz |
| Intern hukommelse | 6 GB |
| Intern lagerkapacitet | 128 GB |
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimal størrelse på hukommelseskort | 2 TB |
| Bagkamera type | Enkelt kamera |
| Bagerste kamera opløsning (numerisk) | 8 MP |
| Front kamera | Ja |
| Autofokus | Ja |
| Maksimal videoopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Front kamera opløsning (numerisk) | 5 MP |
| Mobil netværksforbindelse | Ja |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Generering af mobilnetværk | 5G |
| 3G standard | UMTS |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G-standard | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Ingen |
| Understøttelse af Dual-Sim | Ingen |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| 3,5 mm stik | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| Formfaktor | Skifer |
| Produktfarve | Grå |
| Enhedstype | Mobil tablet |
| Placering af position | Ja |
| Assisteret GPS (A-GPS) | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellitsystem (QZSS) | Ja |
| Accelerometer | Ja |
| Gyroskop | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Platform | Android |
| Batterikapacitet | 7040 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, video | 15 t |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Energieffektivitetsklasse | E |
| Batterilevetid pr. cyklus | 5766 min. |
| Batterilevetid i cyklusser | 1200 |
| Gentaget frit fald pålidelighedsklasse | E |
| Reparerbarhedsklasse | C |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP52 |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Reparationsindeks | 2.8 |
| Bredde | 257,1 mm |
| Dybde | 6,9 mm |
| Højde | 168,7 mm |
| Sikkerhedsopdateringsperiode | 30 November 2032 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.