Inkl. moms
HyperX Cloud Stinger 2 Core – Headset – fuld størrelse – kablet – 3,5 mm jackstik – hvid – for Xbox One
| Vægt | 0,58 kg |
|---|---|
| Model | 6H9B7AA |
| EAN | 0196786000430 |
| Vægt | 0.58 kg |
| Produktfarve | Hvid |
| Farvenavn | White |
| Oprindelsesland | Kina |
| Ørekobling | Circumaural |
| Akustisk system | Lukket |
| Støjreduktion | Ja |
| Støjreduktionstype | Aktiv |
| Bredde | 179 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Højde | 195 mm |
| Pakkebredde | 232 mm |
| Pakkedybde | 115 mm |
| Pakkehøjde | 217 mm |
| Pakkevægt | 579 g |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 32 stk |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf |
| Kapabilitet | Xbox Series X, S, Xbox One |
| Kassens indhold | Gaming-headset, startvejledning |
| UNSPSC-kode | 52161514 |
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Headset type | Binaural |
| Kabellængde | 1,3 m |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
| Hovedtelefon frekvens | 10 – 25000 Hz |
| Impedens | 32,5 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 95 dB |
| Driverenhed | 4 cm |
| Mikrofontype | In-line |
| Mikrofon sensitivitet | -40,5 dB |
| Mikrofonretningstype | Tovejs mikrofon |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.