Inkl. moms
HyperX Cloud III Gaming – Headset – fuld størrelse – kablet – USB, 3,5 mm jackstik – sort
| Vægt | 0,68 kg |
|---|---|
| Model | 727A8AA |
| EAN | 0197029008220 |
| Vægt | 0.68 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Farvenavn | Black |
| Oprindelsesland | Kina |
| Ørekobling | Circumaural |
| Akustisk system | Lukket |
| Støjreduktion | Ja |
| Støjreduktionstype | Aktiv |
| Bredde | 155 mm |
| Dybde | 86,7 mm |
| Højde | 190 mm |
| Pakkebredde | 223 mm |
| Pakkedybde | 210 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 694 g |
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 10 |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf |
| Kapabilitet | Pc, PS5, PS4, Xbox Series X, S, Xbox One, Nintendo Switch, Mac, mobil. |
| Kassens indhold | Gaming headset, aftagelig mikrofon, USB-dongle, USB-C til USB-A adapter, startvejledning |
| UNSPSC-kode | 52161514 |
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Headset type | Binaural |
| Kabellængde | 1,3 m |
| Virtuel surround | Ja |
| Virtuel surround-teknologi | DTS Headphone:X 2.0 |
| Kompatible produkter | PC, PS5, PS4, Xbox Series X, S, Xbox One, Nintendo Switch, Mac, Mobile. |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Hovedtelefon frekvens | 10 – 21000 Hz |
| Impedens | 64 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 100 dB |
| Magnet-type | Neodym |
| Driverenhed | 5,3 cm |
| Drivertype | Dynamisk |
| klirfaktor (THD) | 2% |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon sensitivitet | -42 dB |
| Tilslutning af mikrofon | 3,5 mm |
| Mikrofonretningstype | Envejs |
| Aftagelige mikrofon | Ja |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
| Lydadaptere inkluderet | USB |
| Hurtig start guide | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C til USB Type-A |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.