Inkl. moms
ASUS RT-AX57 – Trådløs router 4-port switch – 1GbE – Wi-Fi 6 – Dual Band
| Vægt | 0,85 kg |
|---|---|
| Model | 90IG06Z0-MO3C00 |
| EAN | 4711081921479 |
| Vægt | 0.85 kg |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Ingen |
| SIM-kort slot | Ingen |
| 3G/4G kompatibilitet USB-modem | Ingen |
| WAN forbindelsestype | RJ-45 |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 574 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 2402 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Port udløsning | Ja |
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
| SSID-baseret VLAN-opgave | Ja |
| VPN-support | VPN Client L2TP |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 4 |
| USB-port | Ingen |
| DC-in-stik | Ja |
| Båndbreddekontrol | Ja |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Wake-on-LAN klar | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
| Intelligent gitterteknologi | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA, WPA2, WPA3 |
| Firewall | Ja |
| Gæsteadgang | Ja |
| Planlægningsadgang | Ja |
| Forældrekontrol | Ja |
| Filtrering af MAC-adresser | Ja |
| System hændelseslog | Ja |
| Understøttelse af DMZ | Ja |
| DHCP-server | Ja |
| Produkttype | Bordplade router |
| Produktfarve | Sort |
| Indikatorlampe | Ja |
| LED-indikatorer | LAN, Strøm, WAN, WLAN |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Antennedesign | Ekstern |
| Antenner, antal | 4 |
| Indbygget processer | Ja |
| Processorfrekvens | 1,7 MHz |
| Processorkerner | 4 |
| Intern hukommelse | 256 MB |
| Flashhukommelse | 128 MB |
| Fungerer med Amazon Alexa | Ja |
| Operativsystem installeret | ASUSWRT |
| Firmware kan opgraderes | Ja |
| Strømkilde type | DC |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 110 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Udgangsstrøm | 1,5 A |
| Ekstern strømadapter | Ja |
| Pakketype | Kasse |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.