Inkl. moms
ASUS RT-BE58U – Trådløs router 4-port switch – 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Dual Band
| Vægt | 1,07 kg |
|---|---|
| Model | 90IG0A70-MO9C00 |
| EAN | 4711387452943 |
| Vægt | 1.07 kg |
| Ethernet WAN | Ja |
| SIM-kort slot | Ingen |
| WAN forbindelsestype | RJ-45 |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 3600 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Modulation | 4096-QAM |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 1000,2500 Mbit/s |
| Portvideresendelse | Ja |
| Port udløsning | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 5 |
| USB-port | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| DC-in-stik | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
| Forældrekontrol | Ja |
| Produkttype | Bordplade router |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Strøm, LAN, WAN |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Antennedesign | Ekstern |
| Antenner, antal | 4 |
| Indbygget processer | Ja |
| Processorproducent | Broadcom |
| Processorfrekvens | 2000 MHz |
| Processorkerner | 4 |
| Strømkilde type | DC |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Udgangsstrøm | 2 A |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 50 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 – 90% |
| Bredde | 238 mm |
| Dybde | 193 mm |
| Højde | 59 mm |
| Pakkebredde | 285 mm |
| Pakkedybde | 193 mm |
| Pakkehøjde | 104 mm |
| Pakkevægt | 1,03 kg |
| Pakketype | Kasse |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.