Inkl. moms
Zyxel WAX630S – Trådløs forbindelse – Wi-Fi 6 – 2.4 GHz, 5 GHz – DC-strøm – cloud-administreret
| Vægt | 1,02 kg |
|---|---|
| Model | WAX630S-EU0101F |
| EAN | 4718937619474 |
| Vægt | 1.02 kg |
| 2.4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 2400 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed (2,4 GHz) | 575 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed (5 GHz) | 2400 Mbit/s |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 1000,2500 Mbit/s |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.3at |
| MIMO | Ja |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| VLAN understøttelse | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | EAP, WEP, WPA, WPA2-PSK, WPA3, WPA3-Enterprise |
| Filtrering af MAC-adresser | Ja |
| Webbaseret administration | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 2 |
| Antal USB 2.0-porte | 0 |
| DC-in-stik | Ja |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Udgangsstrøm | 2 A |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Ja |
| Antenne type | Intern |
| Bredde | 180 mm |
| Dybde | 180 mm |
| Højde | 39 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Monteringssæt | Ja |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.