Inkl. moms
Zyxel NebulaFlex NWA110BE – Trådløs forbindelse – Wi-Fi 7, 1GbE, 2.5GbE – Wi-Fi 6 – Wi-Fi 7 – 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz – cloud-administreret
| Vægt | 1,13 kg |
|---|---|
| Model | NWA110BE-EU0101F |
| EAN | 4718937638734 |
| Vægt | 1.13 kg |
| 2.4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| 6 GHz | Ja |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 5764 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed (2,4 GHz) | 688 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed (5 GHz) | 4324 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed (6 GHz) | 5764 Mbit/s |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1x |
| MIMO | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| USB-stik type | USB Type-C |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) -type understøttet | Active PoE |
| Produktfarve | Hvid |
| Antenne type | Intern |
| Niveau for antennestyrke (maks.) | 3,17 dBi |
| Bredde | 250 mm |
| Dybde | 160 mm |
| Højde | 47 mm |
| Pakkebredde | 279,5 mm |
| Pakkedybde | 180,5 mm |
| Pakkehøjde | 66 mm |
| Pakkevægt | 1,03 kg |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 50 °C |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.