Inkl. moms
Verbatim – Light Series – LCD-skærm – 15.6 – bærbar – 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz – IPS – 250 cd/m² – 1000:1 – 10 ms – Mini HDMI, USB-C – højtalere
| Vægt | 1,74 kg |
|---|---|
| Model | 32401 |
| EAN | 0023942324010 |
| Vægt | 1.74 kg |
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15.6") |
| Skærmteknologi | LCD |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Responstid | 10 ms |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Skærmens lysstyrke | 250 cd/m² |
| Standard for farveskala | NTSC |
| Paneltype | IPS |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 179,25 x 179,25 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 39,6 cm |
| AMD FreeSync | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Tuner type | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 1 W |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| USB-port | Ja |
| USB porttype | USB Type-C |
| Antal USB-porte | 2 |
| Antal mini HDMI-porte | 1 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| Produkttype | Bærbar skærm |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Strømforbrug (typisk) | 10 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | A |
| Strømkilde type | DC |
| Strøm | 2 A |
| Bredde | 355,5 mm |
| Dybde | 17,2 mm |
| Højde | 221,5 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 280 mm |
| Pakkedybde | 462,6 mm |
| Pakkehøjde | 57,5 mm |
| Pakkevægt | 1,74 kg |
| Kabler inkluderet | HDMI to Mini-HDMI, USB Type-A til USB Type-C, USB Type-C til USB Type-C |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 325 mm |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 460 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 13,2 kg |
| Produkter pr. pallelag | 4 stk |
| Produkter pr. palle | 72 stk |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 510 mm |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.