Inkl. moms
TP-Link TL-SG116 – Switch – 16 x 10/100/1000 – desktop
| Vægt | 1,3 kg |
|---|---|
| Model | TL-SG116 |
| EAN | 6935364084325 |
| Vægt | 1.3 kg |
| Switch-type | Ikke administreret |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 16 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Antal installerede SFP+ moduler | 0 |
| Gigabit Ethernet (kobber) porte, antal | 16 |
| Netværksstandarder | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G understøttelse | Ingen |
| Kobber ethernet kabelteknologi | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Fuld duplex | Ja |
| Flowkontrol support | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Auto-forhandling | Ja |
| MAC adresselabel | 8000 entries |
| Switch kapacitet | 32 Gbit/sek. |
| Hastighed for videresendelse | 23,8 Mpps |
| Opbevar-og-frem | Ja |
| Jumbo Frames support | Ja |
| Jumbo rammer | 10000 |
| Pakke bufferlager | 4,1 MB |
| IGMP snooping | Ja |
| Stativ-montering | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| LED-indikatorer | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Strømkilde | DC |
| Strømforsyning inkluderet | Ja |
| Indgangsstrøm | 1 A |
| Indgangsspænding | 12 V |
| Strømforbrug (maks.) | 10 W |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ingen |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Varmeafgivelse | 34,12 BUT/t |
| Bredde | 286 mm |
| Dybde | 111,7 mm |
| Højde | 25,4 mm |
| Hurtig start guide | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Pakketype | Kasse |
| Gummifødder | Ja |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 412 mm |
| Pakkehøjde | 70 mm |
| Pakkevægt | 1,33 kg |
| Certificering | CE, FCC ,RoHS |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.