Inkl. moms
TP-Link TL-SG105S – Switch – 5 x 10/100/1000 – desktop
| Vægt | 0,37 kg |
|---|---|
| Model | TL-SG105S |
| EAN | 6935364083519 |
| Vægt | 0.37 kg |
| Switch-type | Ikke administreret |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 5 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Antal installerede SFP+ moduler | 0 |
| Gigabit Ethernet (kobber) porte, antal | 5 |
| Strømstik | DC-in-stik |
| Netværksstandarder | IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u |
| 10G understøttelse | Ingen |
| Kobber ethernet kabelteknologi | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Understøttede kabeltyper | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e |
| Fuld duplex | Ja |
| Flowkontrol support | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Auto-forhandling | Ja |
| MAC-adresse auto-indlæring understøttet | Ja |
| MAC-adresse auto-forældelse understøttet | Ja |
| MAC adresselabel | 2000 entries |
| Hastighed for videresendelse | 7,4 Mpps |
| Opbevar-og-frem | Ja |
| Jumbo Frames support | Ja |
| Jumbo rammer | 16000 |
| Pakke bufferlager | 1 MB |
| IGMP snooping | Ja |
| Stativ-montering | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| LED-indikatorer | Ja |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Strømkilde | DC |
| Strømforsyning inkluderet | Ja |
| Antal strømforsyninger | 1 |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 Hz |
| DC indgangsspænding | 5 V |
| Indgangsstrøm | 0.6 A |
| Indgangsspænding | 5 V |
| Udgangsspænding | 9 V |
| Udgangsstrøm | 0,6 A |
| Strømforbrug (maks.) | 2,3 W |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ingen |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Varmeafgivelse | 7,83 BUT/t |
| Bredde | 100 mm |
| Dybde | 98 mm |
| Højde | 25 mm |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Brugervejledning | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Pakketype | Kasse |
| Gummifødder | Ja |
| Pakkebredde | 107 mm |
| Pakkedybde | 192 mm |
| Pakkehøjde | 107 mm |
| Pakkevægt | 476 g |
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.