Inkl. moms
| Vægt | 0,81 kg |
|---|---|
| Model | TAPO C520WS |
| EAN | 4895252501599 |
| Vægt | 0.81 kg |
| Type | IP-sikkerhedskamera |
| Understøttet placering | Indendørs & udendørs |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Auto-sporing | Ja |
| Certificering | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Monteringstype | Loft |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Formfaktor | Kuppel |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP66 |
| Objektivets synsvinkel, vandret | 360° |
| Objektivets synsvinkel, lodret | 130° |
| Sensortype | CMOS |
| Antal sensorer | 1 |
| Optisk sensorstørrelse | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Antal linser | 1 |
| Maksimale blænderåbning tal | 1,61 |
| Fast brændvidde | 3,18 mm |
| Nattesyn | Ja |
| Nattesyn, afstand | 30 m |
| LED type | IR |
| Infrarød bølgelængde | 850 nm |
| Maksimal opløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Samlet antal megapixels | 4 MP |
| Understøttede videoformater | H.264 |
| Understøttede grafikopløsninger | 2560 x 1440 |
| Billedhastighed | 30 fps |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Ingen |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Understøttede netværksprotokoller | TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Frekvensområde | 2400 MHz |
| Indbygget HDD | Ingen |
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimal størrelse på hukommelseskort | 512 GB |
| DC-in-stik | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | 128-bit AES, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 3,75 W |
| Strømforbrug (maks.) | 7,65 W |
| DC udgangsspænding | 9 |
| DC-udgangsstrøm | 0,85 A |
| Driftstemperatur (T-T) | -30 – 60 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 – 90% |
| Bredde | 123,8 mm |
| Dybde | 123 mm |
| Højde | 90 mm |
| Pakkebredde | 160 mm |
| Pakkedybde | 210 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakkevægt | 740 g |
| Antal kameraer | 1 |
| Monteringssæt | Ja |
| Monteringsbeslag inkluderet | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.