Inkl. moms
| Vægt | 0,35 kg |
|---|---|
| Model | RE450DE |
| EAN | 6935364082598 |
| Vægt | 0.35 kg |
| Type | Netværkssender & -modtager |
| Dataoverførselshastighed | 1300 Mbit/s |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| WPS trykknap | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Mac kompabilitet | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Antenner, antal | 3 |
| Antenne type | Ekstern |
| Sendeeffekt (CE) | 2.4 GHz ≤20dBm, 5 GHz ≤23dBm |
| Kabelteknologi | 10/100/1000Base-T(X) |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi-datahastighed (maks.) | 1300 Mbit/s |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Sikkerhedsalgoritmer | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Ja |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (maks.) | 9 W |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 30 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Bredde | 163 mm |
| Dybde | 67,4 mm |
| Højde | 66,5 mm |
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45) |
| Hurtig start guide | Ja |
| Pakkebredde | 202 mm |
| Pakkedybde | 125 mm |
| Pakkehøjde | 86 mm |
| Pakkevægt | 360 g |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.