Inkl. moms
TP-Link RE405BE V1.6 – WiFi-rækkeviddeforlænger – 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 – Wi-Fi 5 – Wi-Fi 7 – 2.4 GHz, 5 GHz – cloud-administreret
| Vægt | 0,64 kg |
|---|---|
| Model | RE405BE |
| EAN | 8885020627640 |
| Vægt | 0.64 kg |
| Type | Netværksgentager |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 2500 Mbit/s |
| WPS trykknap | Ja |
| Antenner, antal | 4 |
| Antenne type | Ekstern |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Ja |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 688 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 5764 Mbit/s |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA, WPA-PSK2, WPA2, WPA3 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Produktfarve | Hvid |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Certificering | FCC, RoHS |
| Bredde | 80,6 mm |
| Dybde | 39 mm |
| Højde | 161 mm |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.