Inkl. moms
TP-Link RE300 – WiFi-rækkeviddeforlænger – Wi-Fi 5 – 2.4 GHz, 5 GHz
| Vægt | 0,24 kg |
|---|---|
| Model | RE300 |
| EAN | 6935364085520 |
| Vægt | 0.24 kg |
| Type | Netværksgentager |
| Dataoverførselshastighed | 867 Mbit/s |
| WPS trykknap | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows XP |
| Mac kompabilitet | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Antenner, antal | 2 |
| Antenne type | Intern |
| Sendeeffekt (CE) | 17 dBm |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-datahastighed (maks.) | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Sikkerhedsalgoritmer | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Ja |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Adgangskontrolliste (ACL) | Ja |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (maks.) | 7,3 W |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Bredde | 124 mm |
| Dybde | 69 mm |
| Højde | 52 mm |
| Hurtig start guide | Ja |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 156,5 mm |
| Pakkedybde | 101,5 mm |
| Pakkehøjde | 89 mm |
| Pakkevægt | 290 g |
| Compliance-certifikater | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.