Inkl. moms
TP-Link RE235BE V1 – WiFi-rækkeviddeforlænger – 2.5GbE, Wi-Fi 7 – Wi-Fi 7 – 2.4 GHz, 5 GHz
| Vægt | 0,51 kg |
|---|---|
| Model | RE235BE |
| EAN | 1210002601443 |
| Vægt | 0.51 kg |
| Type | Netværkssender & -modtager |
| Dataoverførselshastighed | 2882 Mbit/s |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 2500 Mbit/s |
| WPS trykknap | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttet browser | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, or other Java-enabled browser |
| Antenner, antal | 2 |
| Antenne type | Ekstern |
| Sendeeffekt (FCC) | 30 dBm |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Båndbredde | 0,32 GHz |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA, WPA2-PSK, WPA3 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Produktfarve | Hvid |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Indgangsstrøm | 0.3 A |
| Strømforbrug (typisk) | 15 W |
| Strømstiktype | Type B |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Bredde | 97 mm |
| Dybde | 46 mm |
| Højde | 158 mm |
| Hurtig start guide | Ja |
| Pakketype | Kasse |
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
| Netværksfunktioner | Multi-Link Operation (MLO), 320 MHz Channel, 4K-QAM, Multi-RUs |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.