Inkl. moms
TP-Link Easy Smart TL-SG105E – Switch – 5 x 10/100/1000 – desktop
| Vægt | 0,45 kg |
|---|---|
| Model | TL-SG105E |
| EAN | 6935364022037 |
| Vægt | 0.45 kg |
| Switch-type | Administreret |
| Switch lag | L2 |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Webbaseret administration | Ja |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 5 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Antal installerede SFP+ moduler | 0 |
| Gigabit Ethernet (kobber) porte, antal | 5 |
| Netværksstandarder | IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G understøttelse | Ingen |
| Kobber ethernet kabelteknologi | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Understøttede kabeltyper | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6 |
| Port-spejlning | Ja |
| Link aggregering | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Auto-forhandling | Ja |
| VLAN understøttelse | Ja |
| Vituelle LAN funktioner | Port-based VLAN |
| Antal VLAN'er | 32 |
| MAC adresselabel | 2000 entries |
| Switch kapacitet | 10 Gbit/sek. |
| Hastighed for videresendelse | 7,44 Mpps |
| Opbevar-og-frem | Ja |
| Jumbo Frames support | Ja |
| Jumbo rammer | 16000 |
| Pakke bufferlager | 1 MB |
| IGMP snooping | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Kompatible operativsystemer | Microsoft Windows XP, Vista Windows 7, Windows 8, MAC OS, NetWare, UNIX / Linux |
| Strømkilde | DC |
| Strømforsyning inkluderet | Ja |
| Indgangsstrøm | 0.6 A |
| Indgangsspænding | 5 V |
| Strømforbrug (maks.) | 2,82 W |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ingen |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Varmeafgivelse | 9,07 BUT/t |
| Bredde | 100 mm |
| Dybde | 98 mm |
| Højde | 25 mm |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Hurtig start guide | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Rack monteringskit | Ja |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 125 mm |
| Pakkedybde | 128 mm |
| Pakkehøjde | 92 mm |
| Pakkevægt | 449 g |
| Certificering | FCC, CE, RoHS |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.