Inkl. moms
TP-Link Archer NX200 V1 – Trådløs router 3-port switch – 1GbE – Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 – Dual Band – 5G
| Vægt | 1,21 kg |
|---|---|
| Model | Archer NX200 |
| EAN | 8885020622485 |
| Vægt | 1.21 kg |
| Ethernet WAN | Ja |
| SIM-kort slot | Ja |
| 3G/4G kompatibilitet USB-modem | Ingen |
| WAN forbindelsestype | RJ-45 |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 1201 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 574 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 1201 Mbit/s |
| Modulation | 1024-QAM |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Port udløsning | Ja |
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
| Antal gæstenetværk (2,4 GHz) | 1 |
| Antal gæstenetværk (5 GHz) | 1 |
| VPN-support | PPTP VPN, IPSec VPN , OpenVPN |
| Generering af mobilnetværk | 5G |
| 3G standard | DC-HSDPA, HSPA, HSPA+, UMTS |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Understøttelse af 5G-bånd | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| Understøttelse af 4G-bånd | 700,800,850,900,1500,1800,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| Understøttelse af 3G-bånd | 850,900,2100 MHz |
| SIM-korttype | NanoSIM |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 3 |
| USB-port | Ingen |
| Wi-Fi-multimedie (WMM)/(WME) | Ja |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
| MU-MIMO-teknologi | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Firewall | Ja |
| Firewall sikkerhed | IPv4 SPI Firewall, IPv6 Firewal |
| Adgangskontrolliste (ACL) | Ja |
| DoS angrebsforebyggelse | Ja |
| Forældrekontrol | Ja |
| Understøttelse af DMZ | Ja |
| DHCP-klient | Ja |
| DHCP-server | Ja |
| Understøttede netværksprotokoller | IPv4, IPv6 |
| Produkttype | Bordplade router |
| Produktfarve | Hvid |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Compliance-certifikater | CE, RoHS |
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Antennedesign | Intern |
| Antenner, antal | 10 |
| Aftagelig (e) antenne (r) | Ja |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Udgangsstrøm | 2 A |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Understøttet browser | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, or other Java-enabled browser |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Bredde | 99 mm |
| Dybde | 99 mm |
| Højde | 190 mm |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.