Inkl. moms
TP-Link Archer C64 V1 – Trådløs router 4-port switch – 1GbE – Wi-Fi 5 – Dual Band
| Vægt | 0,63 kg |
|---|---|
| Model | ARCHER C64 |
| EAN | 4897098683217 |
| Vægt | 0.63 kg |
| Ethernet WAN | Ja |
| SIM-kort slot | Ingen |
| 3G/4G kompatibilitet USB-modem | Ingen |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 1200 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 400 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Netværksstandarder | IEEE 802.1x |
| Portvideresendelse | Ja |
| Port udløsning | Ja |
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
| Modtager, følsomhed | 5 GHz: 2.4 GHz: |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 4 |
| USB-port | Ingen |
| Webbaseret administration | Ja |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
| MU-MIMO-teknologi | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3 |
| Firewall | Ja |
| Firewall sikkerhed | SPI |
| Gæsteadgang | Ja |
| Forældrekontrol | Ja |
| Filtrering | Ja |
| URL-filtrering | Ja |
| Understøttelse af DMZ | Ja |
| DHCP-klient | Ja |
| DHCP-server | Ja |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Ja |
| Understøttede netværksprotokoller | IPv4, IPv6 |
| Produkttype | Bordplade router |
| Produktfarve | Sort |
| Certificering | CE, RoHS |
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Antennedesign | Ekstern |
| Antenner, antal | 4 |
| Overfører strøm | CE: <20dBm(2.4 GHz), <23dBm(5.15 GHz~5.25 GHz) FCC: <30dBm(2.4 GHz & 5 GHz) |
| Indbygget processer | Ja |
| Processorfrekvens | 1200 MHz |
| Firmware kan opgraderes | Ja |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Udgangsstrøm | 1 A |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Mac kompabilitet | Ja |
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 27,9 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.