Inkl. moms
TP-Link Archer BE450 V1 – Trådløs router 3-port switch – 2.5GbE, 10GbE, Wi-Fi 7 – WAN-porte: 2 Dual Band – væg-monterbar
| Vægt | 1,17 kg |
|---|---|
| Model | Archer BE450 |
| EAN | 1210002600606 |
| Vægt | 1.17 kg |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Ingen |
| SIM-kort slot | Ingen |
| 3G/4G kompatibilitet USB-modem | Ingen |
| WAN forbindelsestype | RJ-45 |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 7200 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 1376 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 5765 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Multi-Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 1000,2500,10000 Mbit/s |
| Netværksstandarder | IEEE 802.1x |
| Portvideresendelse | Ja |
| Port udløsning | Ja |
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
| Antal gæstenetværk (2,4 GHz) | 1 |
| Antal gæstenetværk (5 GHz) | 1 |
| Indbygget FTP-server | Ja |
| VPN-server | OpenVPN, PPTP, L2TP, WireGuard |
| Mediaserver | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 5 |
| USB-port | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| Webbaseret administration | Ja |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
| Intelligent gitterteknologi | Ja |
| MU-MIMO-teknologi | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3 |
| Firewall | Ja |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Ja |
| DoS angrebsforebyggelse | Ja |
| Forældrekontrol | Ja |
| Understøttelse af DMZ | Ja |
| Netværk adresse-oversættelse (NAT) | Ja |
| DHCP-klient | Ja |
| DHCP-server | Ja |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Ja |
| Produkttype | Bordplade router |
| Produktfarve | Hvid |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Antennedesign | Intern |
| Fungerer med Amazon Alexa | Ja |
| Fungerer med Google Assistant | Ja |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Udgangsstrøm | 2,5 A |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Understøttet browser | Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ |
| Pakketype | Kasse |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.