Inkl. moms
TP-Link Archer BE220W – Trådløs Router – 1GbE, Wi-Fi 7 – 2.4 GHz, 5 GHz – SFP+ – desktop
| Vægt | 0,91 kg |
|---|---|
| Model | Archer BE220W |
| EAN | 1210002607681 |
| Vægt | 0.91 kg |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Ingen |
| SIM-kort slot | Ingen |
| 3G/4G kompatibilitet USB-modem | Ingen |
| WAN forbindelsestype | RJ-45 |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 3570 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 688 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 2882 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
| Antal gæstenetværk (2,4 GHz) | 1 |
| Antal gæstenetværk (5 GHz) | 1 |
| Generering af mobilnetværk | Ikke understøttet |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 5 |
| USB-port | Ingen |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| WPS trykknap | Ja |
| MU-MIMO-teknologi | Ja |
| Cloud-administreret | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3 |
| IGMP snooping | Ja |
| DHCP-klient | Ja |
| DHCP-server | Ja |
| Produkttype | Bordplade router |
| Produktfarve | Hvid |
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Antenne inkluderet | Ja |
| Antennedesign | Ekstern |
| Antenner, antal | 4 |
| Strømkilde type | DC |
| Udgangsspænding | 12 V |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.