Inkl. moms
Tapo H200 V1 – Smart-hub – trådløs – Wi-Fi – 868.35 MHz, 2.4 Ghz, 863.35 MHz, 864.35 MHz
| Vægt | 0,27 kg |
|---|---|
| Model | TAPO H200 |
| EAN | 4897098689547 |
| Vægt | 0.27 kg |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Ja |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Certificering | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Indbygget skærm | Ingen |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Antal USB-porte | 0 |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
| Indgangsspænding | 100 – 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Bredde | 71,5 mm |
| Dybde | 71,5 mm |
| Højde | 31,2 mm |
| Pakkebredde | 130 mm |
| Pakkedybde | 180 mm |
| Pakkehøjde | 60 mm |
| Pakkevægt | 260 g |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45) |
| Hurtig start guide | Ja |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.