Inkl. moms
Sony WH-ULT900N – Ult Power Sound Series – hovedtelefoner med mik. – fuld størrelse – Bluetooth – trådløs, kablet – aktiv støjfjerning – 3,5 mm jackstik – støjisolerende – sort
| Vægt | 0,7 kg |
|---|---|
| Model | WHULT900NB.CE7 |
| EAN | 4548736156432 |
| Vægt | 0.7 kg |
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Headset type | Mono |
| Produktfarve | Sort |
| Kontroltype | Berøring |
| Kabellængde | 1,2 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
| LED-indikatorer | Opladning, Strøm |
| HD-stemme | Ja |
| Fungerer med Google Assistant | Ja |
| Fungerer med Apple Siri | Ja |
| Fungerer med Amazon Alexa | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| 3,5 mm stik | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP, LDAC, SBC |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Frekvensområde (musiktilstand) | 5 – 20000 Hz |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Ørekobling | Circumaural |
| Akustisk system | Lukket |
| Hovedtelefon frekvens | 5 – 20000 Hz |
| Impedens | 314 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 110 dB |
| Magnet-type | Neodym |
| Driverenhed | 4 cm |
| Drivertype | Dynamisk |
| Støjreduktion | Ja |
| Mikrofontype | Indbygget |
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 520 mAh |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med ANC) | 30 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (uden ANC) | 50 t |
| Opladningstid for batteri | 3,5 t |
| Batterispænding | 3,85 V |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningstid | 10 min. |
| Opladningskilde | USB |
| Taletid (ANC tændt) | 30 t |
| Taletid (ANC slukket) | 40 t |
| Pakkebredde | 70 mm |
| Pakkedybde | 201,5 mm |
| Pakkehøjde | 254 mm |
| Pakkevægt | 441 g |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Opladningsstativ | Ingen |
| Hurtig start guide | Ja |
| Garantibevis | Ja |
| Kabler inkluderet | USB |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2 W |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 2,5 W |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Stemmestyringssprog | Engelsk |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.