Inkl. moms
Seagate Expansion STKP8000400 – Harddisk – 8 TB – ekstern (stationær) – USB 3.0 – sort – med Seagate Rescue Data Recovery
| Vægt | 1,4 kg |
|---|---|
| Model | STKP8000400-FR |
| EAN | 3660619040421 |
| Vægt | 1.4 kg |
| HDD kapacitet | 8 TB |
| HDD-størrelse | 3.5" |
| Grænseflade | USB 3.0/2.0 |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt-teknologi | Ingen |
| Wi-Fi | Ingen |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Bus poweret | Ingen |
| Ekstern strømadapter | Ja |
| Bredde | 41,9 mm |
| Dybde | 125 mm |
| Højde | 178,8 mm |
| Kabler inkluderet | USB |
| Brugervejledning | Ja |
| Pakkebredde | 212 mm |
| Pakkedybde | 77 mm |
| Pakkehøjde | 218 mm |
| Pakkevægt | 1,34 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717050 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.