Inkl. moms
Seagate Basic STJL2000400 – Harddisk – 2 TB – ekstern (bærbar) – USB 3.0 – grå
| Vægt | 0,21 kg |
|---|---|
| Model | STJL2000400 |
| EAN | 3660619408184 |
| Vægt | 0.21 kg |
| HDD kapacitet | 2 TB |
| HDD-størrelse | 2.5" |
| USB version | 2.0 |
| Thunderbolt-teknologi | Ingen |
| Wi-Fi | Ingen |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Produktfarve | Sølv |
| Plug and play | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Bus poweret | USB |
| Bredde | 80 mm |
| Dybde | 14,8 mm |
| Højde | 117 mm |
| Kabler inkluderet | USB |
| Brugervejledning | Ja |
| Pakkebredde | 103 mm |
| Pakkedybde | 31 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 260 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717050 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.