Inkl. moms
| Vægt | 6,08 kg |
|---|---|
| Model | LS27D392GAUXEN |
| EAN | 8806095845708 |
| Vægt | 6.08 kg |
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | VA |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Kurvet |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| LED-baggrundsbelysning | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Vis lysstyrke (min.) | 200 cd/m² |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1800R |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68 cm |
| Standard for farveskala | sRGB |
| sRGB-dækning (typisk) | 95% |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Rammeløst design | Ja |
| Frontkantfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ingen |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -2 – 22° |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 16 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 16,4 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 35 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 80% |
| Bredde (med stativ) | 617,8 mm |
| Dybde (med stativ) | 250,7 mm |
| Højde (med stativ) | 468,7 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,8 kg |
| Bredde (uden stativ) | 617,8 mm |
| Dybde (uden stativ) | 75,8 mm |
| Højde (uden stativ) | 366,5 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,1 kg |
| Stativ type | Enkelt stativ |
| Pakkebredde | 800 mm |
| Pakkedybde | 453 mm |
| Pakkehøjde | 155 mm |
| Pakkevægt | 6,3 kg |
| Pakketype | Kasse |
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI |
| Strømkabellængde | 1,5 m |
| System for digitalt signalformat | Ikke understøttet |
| Samsung Eye sparetilstand | Ja |
| Garantiperiode | 2 År |
| Eco Saving Plus | Ja |
| Off Timer Plus | Ja |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.