Inkl. moms
Philips TAH2005BK – Hovedtelefoner – fuld størrelse – kablet – 3,5 mm jackstik – støjisolerende
| Vægt | 0,25 kg |
|---|---|
| Model | TAH2005BK/00 |
| EAN | 4895229109988 |
| Vægt | 0.25 kg |
| Produkttype | Hovedtelefoner |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Musik/hverdag |
| Produktfarve | Sort |
| Sammenfoldelig | Ingen |
| Kabellængde | 2 m |
| Virtuel surround | Ingen |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
| USB-tilslutning | Ingen |
| Bluetooth | Ingen |
| Maksimal indgangseffekt | 50 mW |
| Akustisk system | Lukket |
| Hovedtelefon frekvens | 20 – 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 80 dB |
| Magnet-type | Ferrit |
| Driverenhed | 4 cm |
| Mikrofontype | Ikke tilgængelig |
| Trådløs opladning | Ingen |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 228 mm |
| Pakkevægt | 252 g |
| Lydadaptere inkluderet | 6ˌ3 mm |
| Antal | 1 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85183000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 192 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 272 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 236 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,06 kg |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.