Inkl. moms
| Vægt | 0,41 kg |
|---|---|
| Model | 4X21S91187 |
| EAN | 0195892127512 |
| Vægt | 0.41 kg |
| Formål | Laptop |
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Indgangsspænding | 100 – 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Udgangseffekt | 65 W |
| Udgangsspænding | 20 V |
| Indgangsstrøm | 1.5 A |
| Udgangsstrøm | 3,25 A |
| Mærke kompatibilitet | Lenovo |
| Produktfarve | Sort |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 8 – 80% |
| Certificering | UL/CB IEC 62368-1/CE EMC/PSE/IRAM/NOM/DOE,ErP,CoC/Nrcan/FCC and ICES/Mexico MEPS/PSB/CCC/CECP/KC,MSIP/Korea MEPS/RCM/Australia safety/NZ Doc/BSMI/EAC/GS/Serbia/Ukraine/SI/NRCS/SABS/SIRIM/ISC/SONCAP/STZ/INSM/KUCAS/BIS/Morocco/SEC/TISI |
| Kabellængde | 1 m |
| Bredde | 90 mm |
| Dybde | 46 mm |
| Højde | 26,5 mm |
| Pakkebredde | 264 mm |
| Pakkedybde | 110 mm |
| Pakkehøjde | 53 mm |
| Pakkevægt | 400 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.