Inkl. moms
JBL Flip 7 – Højttaler – til transportabel brug – trådløs – Bluetooth – App-kontrolleret – 35 Watt – 2-vejs – hvid
| Vægt | 0,8 kg |
|---|---|
| Model | JBLFLIP7WHT |
| EAN | 1200130019302 |
| Vægt | 0.8 kg |
| Antal højttalere | 1 |
| Højttaler, type | 2-vejs |
| Diskanthøjttaler | Ja |
| Antal drivere til diskant | 1 |
| Diskant diameter | 1,52 cm (0.6") |
| Bashøjttaler | Ja |
| Antal bashøjttalerdrev | 1 |
| Woofer RMS-effekt | 25 W |
| Tweeter RMS-effekt | 10 W |
| Frekvensområde | 60 – 20000 Hz |
| Signal/støjforhold | 80 dB |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Wi-Fi | Ingen |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.4 |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP |
| USB-stik type | USB Type-C |
| Produktfarve | Hvid |
| Produktdesign | Cylinder |
| Volumenkontrol | Knapper |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP67 |
| Anbefalet brug | Universel |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Indbygget mikrofon | Ingen |
| FM radio | Ingen |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 7,5 W |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 15 W |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 4800 mAh |
| Batterilevetid (maks.) | 14 t |
| Opladningstid for batteri | 2,5 t |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Bredde | 182,5 mm |
| Dybde | 71,5 mm |
| Højde | 69,5 mm |
| Pakkebredde | 211,5 mm |
| Pakkedybde | 109,5 mm |
| Pakkehøjde | 92,5 mm |
| Pakkevægt | 1,35 kg |
| Pakketype | Hængende boks |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Hurtig start guide | Ja |
| Garantibevis | Ja |
| Sikkerhedsark | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.