Inkl. moms
HyperX Pulsefire Haste 2 – Mus – optisk – 6 knapper – kablet – sort
| Vægt | 0,24 kg |
|---|---|
| Model | 6N0A7AA |
| EAN | 0196786272523 |
| Vægt | 0.24 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Farvenavn | Black |
| Bredde | 124 mm |
| Dybde | 67 mm |
| Højde | 38 mm |
| Pakkebredde | 165 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 64 mm |
| Pakkevægt | 240 g |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf |
| Kapabilitet | PC, Xbox Series X, S, Xbox One, PS5, PS4; Softwarekompatibilitet: NGENUITY |
| Oprindelsesland | Kina, Thailand |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 88 stk |
| UNSPSC-kode | 43211708 |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 100 |
| Musens sporingshastighed | 650 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Afsøgningshastighed | 8000 Hz |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Belysning | Ja |
| Garantiperiode | 2 År |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi |
| Kabellængde | 1,8 m |
| Strømkilde | Kabel |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.