Inkl. moms
HyperX Pulsefire Haste 2 – Mus – optisk – 6 knapper – kablet – hvid
| Vægt | 0,24 kg |
|---|---|
| Model | 6N0A8AA |
| EAN | 0196786272530 |
| Vægt | 0.24 kg |
| Produktfarve | Hvid |
| Farvenavn | White |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf |
| Kapabilitet | PC, Xbox Series X, S, Xbox One, PS5, PS4; Softwarekompatibilitet: NGENUITY |
| Oprindelsesland | Kina, Thailand |
| UNSPSC-kode | 43211708 |
| Formål | Spil |
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi |
| Antal knapper | 6 |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Strømkilde | Kabel |
| Bredde | 66,8 mm |
| Højde | 38,2 mm |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Rulle type | Hjul |
| Antal rullehjul | 1 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 100 |
| Musens sporingshastighed | 650 tomme/sek. |
| Afsøgningshastighed | 8000 Hz |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Belysning | Ja |
| Kabellængde | 1,8 m |
| Dybde | 124,3 mm |
| Garantiperiode | 2 År |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.