Inkl. moms
HyperX Cloud 3 – Headset – fuld størrelse – kablet – USB, 3,5 mm jackstik – sort, rød
| Vægt | 0,68 kg |
|---|---|
| Model | 727A9AA |
| EAN | 0197029008237 |
| Vægt | 0.68 kg |
| Farvenavn | Black; Red |
| Oprindelsesland | Kina |
| Ørekobling | Circumaural |
| Akustisk system | Lukket |
| Støjreduktion | Ja |
| Støjreduktionstype | Aktiv |
| Bredde | 155 mm |
| Dybde | 86,7 mm |
| Højde | 190 mm |
| Pakkebredde | 223 mm |
| Pakkedybde | 210 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 694 g |
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 10 |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf |
| Kapabilitet | Pc, PS5, PS4, Xbox Series X, S, Xbox One, Nintendo Switch, Mac, mobil. |
| Kassens indhold | Gaming headset, aftagelig mikrofon, USB-dongle, USB-C til USB-A adapter, startvejledning |
| UNSPSC-kode | 52161514 |
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Produktfarve | Sort, Rød |
| Virtuel surround | Ja |
| Virtuel surround-teknologi | DTS Headphone:X 2.0 |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Magnet-type | Neodym |
| Driverenhed | 5,3 cm |
| Mikrofontype | Boom |
| Aftagelige mikrofon | Ja |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| USB strømforsyning | Ingen |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.