Inkl. moms
HP Poly Voyager Legend 50 – Headset – i øret – Bluetooth – trådløs – USB-C via Bluetooth adapter – sort – UC-certificeret
| Vægt | 0,22 kg |
|---|---|
| Model | AT9M9AA#ABB |
| EAN | 0198701600503 |
| Vægt | 0.22 kg |
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Ørekrog |
| Anbefalet brug | Business/Everyday |
| Headset type | Mono |
| Produktfarve | Sort |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald, Slå lyden fra, Pairing, Stemmeassistent, Volume +, Volume – |
| Farvenavn | Black |
| Signal/støjforhold | 68 dB |
| Høreværnsteknologier | SoundGuard DIGITAL |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, DID, HFP, HSP |
| Bluetooth-version | 5.4 |
| Trådløs rækkevidde | 30 m |
| Ørekobling | Intraaural |
| Hovedtelefon frekvens | 100 – 20000 Hz |
| Impedens | 16 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 95,5 dB |
| Driverenhed | 1,36 cm |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 – 8000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -37 dB |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Batteridrevet | Ja |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Taletid (med opladeretui) | 30 t |
| Taletid | 10 t |
| Opladningstid for batteri | 1,5 t |
| Trådløs opladning | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
| Bæredygtighedscertifikater | TCO |
| Bredde | 102,9 mm |
| Dybde | 29,3 mm |
| Højde | 63,9 mm |
| Opladningsetui dimensioner (B x D x H) | 114,48 x 63,49 x 24 mm |
| Opladeretui vægt | 100 g |
| Pakkebredde | 91 mm |
| Pakkedybde | 55 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakkevægt | 220 g |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Opladningsstativ | Ja |
| Opladningsetui | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-C |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C, USB Type-C |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Kapabilitet | Compatible with PCs and smartphones via Bluetooth, USB Type-C BT700 adapter or USB Type-C/A adapter |
| Andre understøttede operativsystemer | Android, iOS |
| Medfølgende software | Polylinsisk |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; macOS; Android™; iOS |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Kassens indhold | USB Type-C-opladningskabel; Startvejledning; Headset; Opladningsetui; BT700 Bluetooth Type-C-adapter; USB Type-C til USB Type-A-adapter |
| UNSPSC-kode | 43191638 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.