Inkl. moms
HP Color LaserJet Pro M255dw – Printer – farve – Duplex – laser – A4/Legal – 600 x 600 dpi – op til 21 spm (mono) / op til 21 spm (farve) – kapacitet: 250 ark – USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), USB vært
| Vægt | 17,07 kg |
|---|---|
| Model | 7KW64A#B19 |
| EAN | 0889899496404 |
| Vægt | 17.07 kg |
| Udskrivningsteknologi | Termisk inkjet |
| Udskrivning | Farveudskrivning |
| Duplex udskrivning | Ja |
| Maksimal opløsning | 4800 x 1200 dpi |
| Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 16 sider pr. minut |
| Duplex udskrivningstilstand | Automatisk |
| Farve på udskriftsopløsning | 4800 x 1200 dpi |
| Udskrivningshastighed (farve, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 9 sider pr. minut |
| Udskrivningshastighed (sort, kladdekvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 29 sider pr. minut |
| Udskrivningshastighed (farve, kladdekvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 24 sider pr. minut |
| Udskriftsmargener (øverste, nederste, højre, venstre) | 2,9 mm |
| Kopiering | Farvekopiering |
| Maksimal kopiopløsning | 600 x 600 dpi |
| Kopieringshastighed (sort, normal kvalitet, A4) | 28 Kopier pr minut |
| Kopihastighed (normal kvalitet, farve, A4) | 22 Kopier pr minut |
| Ændre størrelse på kopimaskine | 25 – 400% |
| Scanning | Farvescanning |
| Optisk scanningsopløsning | 1200 x 1200 dpi |
| Scanner type | Flatbed & ADF scanner |
| Optisk scanningsopløsning (sort) | 1200 x 1200 ppi |
| Maksimalt scanningsområde | 216 x 356 mm |
| Scanningshastighed (farve) | 5 sider pr. minut |
| Scanningshastighed (sort) | 2,8 sider pr. minut |
| Input farvedybde | 24 Bit |
| TWAIN-version | 2,1 |
| Fax | Farvefax |
| Fax opløsning (sort) | 300 x 300 dpi |
| Fax opløsning (farve) | 200 x 200 dpi |
| Fax transmission hastighed | 4 sek./side |
| Modemhastighed | 33,6 Kbit/s |
| Fax-hukommelse | 100 Sider |
| Automatisk genopkald | Ja |
| Hurtigopkald | Ja |
| Fax hastighedsopkald (maks. numre) | 99 |
| Faxafsendelse | 20 Lokationer |
| Maksimal driftscyklus | 15000 sider pr. måned |
| Antal printpatroner | 4 |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Sidebeskrivelsessprog | PCL 3, PCL 3 GUI |
| Alt-i-en-multitasking | Ja |
| HP segment | Hjem, Hjemmekontor |
| Samlet inputkapacitet | 225 ark |
| Samlet outputkapacitet | 60 ark |
| Papirindgangstype | Papirbakke |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A4 |
| Medietyper til papirbakke | Blankt papir, Matteret papir, Fotopapir, Almindeligt papir |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Flerfunktionsmagasin medietyper | Blonde papir |
| ISO B-serie, størrelser (B0...B9) | B5 |
| ISO C-seriens størrelser (C0…C9) | C5, C6 |
| Ikke-ISO udskriftsmedier størrelse | L |
| JIS B-seriens størrelser (B0…B9) | B5 |
| Direkte udskrivning | Ja |
| Standard grænseflader | USB |
| USB-port | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Ingen |
| Intern hukommelse | 1000 MB |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Indbygget processer | Ja |
| Processorfrekvens | 500 MHz |
| Produktfarve | Sort |
| Markedspositionering | Forretning |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærm | LCD |
| Skærm diagonal | 5,59 cm (2.2") |
| Berøringsskærm | Ja |
| Kontroltype | Berøring |
| Farveskærm | Ingen |
| Strømforbrug (maks.) | 22 W |
| Strømforbrug ( gennemsnitlig drift ) | 5 W |
| Strømforbrug (dvale) | 1,2 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,29 W |
| Energy Star-typisk elektricitetsforbrug (TEC) | 0,3 kWh/uge |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| HP Instant Ink | Ja |
| HP-dynamic security | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 Education, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Bæredygtighedscertifikater | EPEAT Bronze, ENERGY STAR |
| Bredde | 463,7 mm |
| Dybde | 390 mm |
| Højde | 228,7 mm |
| Pakkebredde | 508 mm |
| Pakkedybde | 282 mm |
| Pakkehøjde | 464 mm |
| Pakkevægt | 9,83 kg |
| Patron(er) inkluderet | Ja |
| Inkluderet patronkapacitet (sort) | 165 Sider |
| Inkluderet patronkapacitet (CMY) | 190 Sider |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84433100 |
| HP Instant Ink-varighed | 2 måned(er) |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.