Inkl. moms
HP Original 87A LaserJet-tonerpatron, sort. Sort toner sideydelse: 8550 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
| Vægt | 1,35 kg |
|---|---|
| Model | CF287A |
| EAN | 0889296182894 |
| Vægt | 1.35 kg |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | HP 87-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet E52545, M506, M527 HP LaserJet Enterprise M506, M527 HP LaserJet Flow E52545 HP LaserJet Pro M501 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 8550 Sider |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| OEM-kode | CF287A |
| Mængde pr. kasse | 1 stk |
| Oprindelsesland | Japan, USA |
| HP segment | Forretning |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 – 32,5 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 – 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 – 90% |
| Bredde | 362 mm |
| Dybde | 102 mm |
| Højde | 227 mm |
| Pakkebredde | 362 mm |
| Pakkedybde | 102 mm |
| Pakkehøjde | 227 mm |
| Pakkevægt | 1,3 kg |
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 7,6 |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Maksimalt antal stabelbare kasser | 16 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 27 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 21 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 135 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Produkter pr. palle | 135 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 84 stk |
| Pallens bruttovægt | 186,6 kg |
| EUR-palle vægt | 123,8 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296182894 |
| UNSPSC-kode | 44103103 |
| Kassens indhold | 1 patron |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1098 x 948 x 1279 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1097,3 x 947,4 x 1280,2 mm (43.2 x 37.3 x 50.4") |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 186,1 kg (410.3 Pund) |
| Pallestørrelse (EU) | 1100 x 740 x 1057 mm |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.