Inkl. moms
HP 220A – Sort – original – LaserJet – tonerpatron (W2200A) – for Color LaserJet Pro 4202de, 4202dn, 4202dw, 4202dwe, 4302dw, 4302dwe, 4302fdn
| Vægt | 0,62 kg |
|---|---|
| Model | W2200A |
| EAN | 0193808760259 |
| Vægt | 0.62 kg |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 2000 Sider |
| Oprindelsesland | Japan |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 – 32,5 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 – 40 °C |
| Bredde | 55 mm |
| Dybde | 78 mm |
| Højde | 289 mm |
| Pakkebredde | 364 mm |
| Pakkedybde | 92 mm |
| Pakkehøjde | 121 mm |
| Pakkevægt | 590 g |
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 3,5 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 30 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 24 stk |
| Lag pr. palle | 9 stk |
| Produkter pr. palle | 270 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 192 stk |
| Pallens bruttovægt | 180 kg |
| EUR-palle vægt | 134 kg |
| UNSPSC-kode | 44103103 |
| Kassens indhold | HP-tonerpatroner |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1092 x 920 x 1233 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1092,2 x 919,5 x 1231,9 mm (43 x 36.2 x 48.5") |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 179,2 kg (395 Pund) |
| Pallestørrelse (EU) | 1098 x 752 x 1117 mm |
| Type | Original |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Kapabilitet | HP 220-tonerpatron fungerer sammen med: HP LaserJet Pro 4202, 4302 |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Mængde pr. kasse | 1 stk |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193808760259 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.