Inkl. moms
HP 125 G2 – Tastatur – 100% – full size – USB – Pan Nordic – sort
| Vægt | 0,61 kg |
|---|---|
| Model | AY2Y7AA#UUW |
| EAN | 0198701843900 |
| Vægt | 0.61 kg |
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Tast til andenpilot | Ja |
| Nøgle rejseafstand | 3 mm |
| Oprindelsesland | Kina, Thailand |
| Baggrundslys | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| HP segment | Forretning |
| Kabellængde | 1,8 m |
| Strømkilde type | USB |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Bæredygtige teknologier og materialer | At least 75% post-consumer recycled plastic |
| Compliance-certifikater | EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 436 x 138 x 20,5 mm |
| Tastatur vægt | 460 g |
| Pakkebredde | 453 mm |
| Pakkedybde | 170 mm |
| Pakkehøjde | 27 mm |
| Pakkevægt | 605 g |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Garantibevis | Ja |
| Dybde | 138 mm |
| Højde | 20,5 mm |
| Bredde | 436 mm |
| Pallens bruttovægt | 507,8 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 60 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.