Inkl. moms
Gigabyte P750GM – Strømforsyning (intern) – ATX12V 2.31 – 80 PLUS Gold – AC 100-240 V – 750 Watt – aktiv PFC
| Vægt | 2,46 kg |
|---|---|
| Model | GP-P750GM |
| EAN | 813567028710 |
| Vægt | 2.46 kg |
| Total effekt | 750 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Indgangsstrøm | 12-6 A |
| Strømkorrektionsfaktor (PFC) | Aktiv |
| Holdetid | 16 ms |
| Effektivitet | 90% |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Overstrøm, Overstrøm, Højspænding, Overophedning, Kortslutning, Lavspænding |
| Motherboard, strømstik | 20+4 pin ATX |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin) | 4 |
| Længde på strømkabel på bundkort | 61 cm |
| Antal SATA strømstik | 8 |
| Strømkabellængde SATA | 150,600 mm |
| Strømkabellængde Perifere (Molex) | 120,500 mm |
| EPS-strømstik (4 + 4-benet) | Ja |
| PCI ekspres strømforbindelser (6+2 pin) | 4 |
| Strømkabellængde PCI Express | 60 cm |
| CPU strømstik (4+4 pin) | Ja |
| Strømkabellængde CPU | 60 cm |
| ATX strømstik (20+4 pin) | Ja |
| Diskettedrev, strømstik | 1 |
| Kabellængde diskettedrev | 12 cm |
| PCI Express stik | Ja |
| Kabeltype | Fuldt modulær |
| Formål | PC |
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor | ATX |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Gold |
| ATX-version | 2.31 |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 100000 t |
| Produktfarve | Sort |
| Kølingstype | Aktiv |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Blæser placering | Top |
| Kabler inkluderet | CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 86 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.