Inkl. moms
FSP-strømforsyning VITA 850 GD 80+ GOLD – 850W – ATX3.1
| Vægt | 2,49 kg |
|---|---|
| Model | PPA8504702 |
| EAN | 4711498480361 |
| Vægt | 2.49 kg |
| Total effekt | 850 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Indgangsstrøm | 11-5.5 A |
| Strømkorrektionsfaktor (PFC) | Aktiv |
| Kombineret effekt (+3,3 V) | 100 W |
| Kombineret effekt (+12 V) | 850 W |
| Kombineret effekt (+5 V) | 100 W |
| Kombineret effekt (-12V) | 3,6 W |
| Kombineret effekt (+5 VSB) | 15 W |
| Maks. udgangsstrøm (+3,3 V) | 20 A |
| Maks. udgangsstrøm (+12 V) | 70,83 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 V) | 20 A |
| Maks. udgangsstrøm (-12V) | 0,3 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 VSB) | 3 A |
| Effektivitet | 90% |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Overstrøm, Overstrøm, Højspænding, Overophedning, Kortslutning, Lavspænding |
| Motherboard, strømstik | 20+4 pin ATX |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin) | 4 |
| Længde på strømkabel på bundkort | 60 cm |
| Antal SATA strømstik | 8 |
| Strømkabellængde SATA | 500 mm |
| PCI ekspres strømforbindelser (6+2 pin) | 4 |
| CPU strømstik (4+4 pin) | Ja |
| Strømkabellængde CPU | 70 cm |
| Kabeltype | Ikke modulær |
| Formål | PC |
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor | ATX |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Gold |
| ATX-version | 3.1 |
| EPS-version | 2.92 |
| Lejeteknologi | HYB |
| Produktfarve | Sort |
| Kølingstype | Aktiv |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Blæser placering | Top |
| Kabler inkluderet | CPU, Peripheral (Molex), SATA |
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 86 mm |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.