Inkl. moms
D-Link DWM-222W – Trådløs mobilmodem – 4G LTE – USB 2.0 – 150 Mbps – Wi-Fi 6, 802.11b/g/n
| Vægt | 0,03 kg |
|---|---|
| Model | DWM-222W/R |
| EAN | 0790069476983 |
| Vægt | 0.03 kg |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Værtsgrænseflade | USB |
| Grænseflade | WLAN |
| USB-stik formfaktor | Lige |
| USB version | 2.0 |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 286,8 Mbit/s |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-bånd | Enkelt band (2,4 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| 3G standard | WCDMA |
| 4G standard | LTE |
| Generering af mobilnetværk | 4G |
| SIM-korts kapacitet | Single SIM |
| SIM-kort slot | Ja |
| Intern | Ingen |
| Komponent til | PC/Laptop |
| Produktfarve | Hvid |
| Antenne | Ja |
| Antennedesign | Ekstern |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 45 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 – 95% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 95% |
| Bredde | 105,1 mm |
| Dybde | 32,5 mm |
| Højde | 13 mm |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 8,06 kg |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.