Inkl. moms
Club 3D USB-C til RJ45 netværksadapter – op til 5Gbps – 24.5 cm
| Vægt | 0,06 kg |
|---|---|
| Model | CAC-2530 |
| EAN | 8719214473327 |
| Vægt | 0.06 kg |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Mikrofonindgang | Ingen |
| DC-in-stik | Ingen |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000,2500,5000 Mbit/s |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Dataoverførselshastighed | 5 Gbit/sek. |
| Strømkilde type | USB |
| Trådløs opladning | Ingen |
| Bredde | 78 mm |
| Dybde | 27 mm |
| Højde | 15 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 35 mm |
| Vægt af plastemballage | 3 g |
| Vægt af papir/papemballage | 22 g |
| Samlet plastemballagevægt | 0 g |
| Samlet papir-/papemballagevægt | 0 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8544 4290 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.