Inkl. moms
Club 3D – Ultra High Speed – HDMI-kabel – HDMI han til HDMI han – 5 m – sort – 4K120 Hz support, 8K60 Hz support
| Vægt | 0,51 kg |
|---|---|
| Model | CAC-1375 |
| EAN | 8719214472030 |
| Vægt | 0.51 kg |
| Kabellængde | 5 m |
| Stik 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Produktfarve | Sort |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| HDMI-version | 2.1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Dataoverførselshastighed | 48 Gbit/sek. |
| Maksimal opdateringshastighed | 144 Hz |
| AWG-ledningsstørrelse | 28 |
| Kabeltype | Rundt kabel |
| Plug and play | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Certificering | ROHS, FCC, CE EMI |
| Stik 1 dimensioner (BxDxH) | 20 x 50 x 10 mm |
| Stik 2 dimensioner (BxDxH) | 20 x 50 x 10 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 210 mm |
| Pakkedybde | 75 mm |
| Pakkehøjde | 210 mm |
| Pakkevægt | 470 g |
| Pakketype | Kasse |
| Vægt af plastemballage | 9 g |
| Vægt af papir/papemballage | 70 g |
| Samlet plastemballagevægt | 0 g |
| Samlet papir-/papemballagevægt | 0 g |
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8544 4290 |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.